About Us

ES Escalator & Elevator Parts je již od roku 2006 profesionální a zkušený dodavatel dílů pro eskalátory. Od roku 2018 jsme rozšířili náš sortiment i o výtahové díly.

Nabízíme pouze kvalitní díly vyráběné OEM továrnami: pro eskalátory například stupně, paletové řetězy, hřebenové desky, ohraničení stupňů, hnací řetězy madla, pohonná kola madla, madla a příslušenství, balustrády a příslušenství, elektronika eskalátoru a mnoho dalšího. Pro výtahy například tlačítka, PC desky, zabezpečení dveří, dorozumívací zařízení, světelné závory, střídače, motory,… Spolupracujeme s servisními odděleními značek CNIM, ThyssenKrupp, OTIS, KONE, Schindler, O&K, Hyundai, LG&SIGMA, SJEC, Mitsubishi, Hitachi, BLT, CANNY, KOYO, Fujitec, XIZI OTIS a s místními servisními společnostmi v mnoha zemích a oblastech. Také jsme přímým dodavatelem náhradních dílů pro systémy metra v mnoha zemích.

Naše odhodlání nabízet vhodné a cenově efektivní řešení je základem našeho přístupu k zákazníkům. Potřebujete-li opravit či koupit díl nebo se pouze dotazovat, neváhejte nás kontaktovat. Navštivte naší stránku www.dily-eskalatory.cz a najděte díl, který potřebujete.

*Nabízené díly: Vyráběny OEM továrnou, Standardy: EN115:2012, ASME 17.1.

*Naši klíčoví zaměstnanci se na tomto trhu pohybují již déle než 14 let, proto máme globální přehled o údržbě a servisu eskalátorů.

* Naše přednosti: ONE STOP SHOP Originální díly Konkurecneschopná cena Zkušený team

*Naše výhody Kromě široké nabídky zboží se primárně specializujeme na stupně eskalátorů, plošiny travelátorů a paletové řetězy. V této oblasti máme mimořádnou výhodu, neboť náš klíčový zaměstnanec byl mnoho let zaměstnán u výrobce těchto komponent na pozici senior engineer. Disponujeme také příslušnými odbornými znalostmi pokud jde o technický charakter a specifikace těchto produktů.

*Výroba již neprodukovaných stupňů či palet - Eskalátory jsou schopny být v provozu i patnáct či třicet let. Ale co dělat, když produkce náhradních dílů již byla zastavena, došlo ke změně parametrů modelu či výrobce již neexistuje? - Jsme schopni rekonstruovat tvar stupňů či palet pro vaše potřeby. Naši specialisté na výrobu stupňů či palet mají více než 14 let zkušeností v oboru. Vše co od Vás potřebujeme pro úspěšnou rekonstrukci a výrobu je pouze jeden vzor. - Průběh výroby dílu:

• Modernizace struktury na platformě Ansys

• Vytvoření 3D modelu a analýza toku

pro zachování integrity materiálu (Ansys)

• Výroba dílu

• První testování, analýza rozměrů, jemné ladění dílu

• Druhé testování, test mechanických vlastností

(dynamický a statický test, rentgenová kontrola)

• Odeslání vzorku do zkušebního střediska

pro získání certifikace

• Doručení dílu zákazníkovi

>Eskalátorů díly

Eskalátorů díly

Výtah díly

Výtah díly

Reference

Reference

Modernizace komponent

Modernizace komponent

Certifikace

Certifikace

Technická podpora

Technická podpora

Ke stažení

Ke stažení

Kontakt

Kontakt