www.dily-eskalatory.cz
facebook twitter linkedin plus google
About Us

O nás

Společnost ES Escalator & Elevator Parts, se již od roku 2006 zabývá distribucí mechanických dílů pro eskalátory a od roku 2018 i dílů pro výtahy. V roce 2019 začínáme distribuovat i klíčové výtahové komponenty.

Naši klíčoví zaměstnanci se na tomto trhu pohybují již déle než 14 let,proto máme globální přehled o údržbě a servisu eskalátorů.Naše díly:
Vyráběny OEM továrnami dle standardů EN115:2012 a ASME 17.1.

Technická podpora:
Poskytujeme kompletní technickou podporu při dohledávání či instalaci námi dodaných dílů. Kromě běžně dostupných dílů jsme schopni dodat také díly již nevyráběné.

Naše síla!
Poskytujeme služby servisním oddělením společností ESThyssenKrupp / ESOtis / ESKone i místním servisním společnostem ve více než třiceti zemích a regionech. Námi dodané náhradní díly jsou používány v systémech metra či na mezinárodních letištních v mnoha zemích.Nabízíme díly pro většinu světových výrobců:
ESCNIM / ESThyssenkrupp / ESHitachi / ESKONE / ESMitsubishi / ESOTIS / ESXIZI OTIS / ESToshiba / ESFujitec / ESHyundai / ESSJEC / ESLG /ESBLT

Naše strategie:Paleta produktů:

Náhradní díly pro eskalátory:
Stupně, paletové řetězy, hřebenové desky, ohraničení stupňů, hnací řetězy madla, pohonná kola madla, madla a příslušenství, balustrády a příslušenství, elektronika eskalátoru a mnoho dalšího

Náhradní díly pro výtahy:
Tlačítka, PC desky, zabezpečení dveří, dorozumívací zařízení, světelné závory, měniče,…

Výtahové komponenty:
Výtahové stroje, vodítka, cop lop, dveřní systémy, displeje, dekorace kabin, vybavení strojovny, kompenzační řetězy, trakční systémy, bezpečnostní komponenty,…Pro více informací navštivte naší webovou stránku www.dily-eskalatory.cz. s více než 15 000 náhradními díly v online katalogu.


>Eskalátorů díly

Eskalátorů díly
Výtah díly

Výtah díly
Modernizace

Modernizace


Certifikace

Certifikace

Technická podpora

Technická podpora

Reference

Reference

Ke stažení

Ke stažení

Kontakt

Kontakt